Vyberte stranu

O NÁS

Založené v roku 2011

Najlepšie kryté detské ihrisko pod Tatrami je skvelé miesto plné hier a smiechu.

U nás sa deti môžu hrať, šmýkať, šplhať, skákať za každého počasia, u nás je vždy krásne 🙂

NአPRÍBEH

Vitajte vo FunVille, mieste, kde sa zábava stretáva s rodinnou pohodou pod majestátnymi štítmi Tatier. Našim poslaním je prinášať radosť a nezabudnuteľné zážitky deťom a ich rodičom.

FunVille vznikol v júni 2011 v areáli našej rodinnej farmy FarmVille v priestoroch bývalého senníka s jasnou víziou – premeniť tento veľkolepý priestor na oázu detskej radosti a pohybu. Vytvoriť miesto, kde sa deti môžu hrať za každého počasia a venovať sa aktívnemu pohybu, ktorý je pre ich vývoj nesmierne dôležitý. V dnešnej dobe, keď mnohé z nich trávia voľný čas pasívne pred obrazovkami, chceme ukázať, že pohyb môže byť zábava. 

Naša misia je jednoduchá – chceme podporovať zdravý vývin detí cez aktívnu hru a pohyb. Našou víziou je stať sa najobľúbenejším rodinným zábavným centrom na Slovensku, kde každá návšteva prináša nové a vzrušujúce zážitky.

Vo FunVille veríme v hodnoty ako bezpečnosť, zábava, spoločné chvíle a rodinná pohoda. Naše atrakcie, rozmiestnené na ploche 700 m², sú navrhnuté tak, aby podporovali kreativitu, odvahu a fyzickú zdatnosť detí. Deti sa môžu tešiť na megapreliezačku, autíčkovú dráhu, lezecké steny, Lego zónu, športovú zónu, guličkové bazéniky, trampolíny, vzduchové delá, fontánu, šmýkľavky a tobogán.

Pre najmenších do 3 rokov máme špeciálnu zónu, kde sa môžu bezpečne hrať bez toho, aby ich ohrozovali staršie deti.

Zatiaľ čo vaše deti zažívajú dobrodružstvá, vy si môžete dopriať chvíľu pohody v útulnej kaviarničke. Vychutnajte si voňavú kávu, kvalitný čaj, vynikajúcu belgickú čokoládu, či chrumkavú pizzu, čerstvé panini alebo lahodný koláčik a nechajte sa unášať bezstarostnou atmosférou. 

A ak vás povinnosti nenechajú vydýchnuť, nevadí – vďaka free WiFi môžete ostať online a pracovať, zatiaľ čo vaše deti si budú užívať.

V prípade, že vás omrzia detské šantivé kúsky, pokoj nájdete pri prechádzke areálom farmy, kde môžete obdivovať roztomilé alpaky a krásne okaté kravičky.

FunVille sa nachádza v dedinke Hozelec pod Tatrami, len 4 km od mesta Poprad.

Náš tím sa stará o to, aby každá vaša návšteva bola nezabudnuteľná.

Pripojte sa k nespočetným rodinám, ktoré už u nás zažili nezabudnuteľné chvíle. Tešíme sa na vašu návštevu a sme tu, aby sme pre vás a vaše deti vytvorili tie najkrajšie spomienky.

FunVille – kde sa každý deň stáva dobrodružstvom!

SLUŽBY

ČO PONÚKAME ?

FUNPARTY

 

 

 

ATRAKCIE

FUNCAFFÉ

skutočné

rodinné dobrodružstvo

V našom krytom detskom ihrisku zažijete tie najlepšie dobrodružstvá!

Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre nezabudnuteľný rodinný výlet, kde vytvoríte nespočetné množstvo vzácnych spomienok.

POHYB

SMIECH

ZÁBAVA